Loading images...

Zapowiedź 16 kolejki V ligi małopolski zachodniej

2014-08-15 17-38-25

Nie tylko w Łękach zobaczymy derby na inaugurację. Podobnej wagi mecz spodziewany jest również w Oświęcimiu, gdzie Unia podejmie rezerwy Soły Oświęcim. Ciekawego meczu możemy się również w Chełmku tam zawita bowiem Babia Góra Sucha Beskidzka.

.

Unia Oświęcim stoi przed wielką szansą by po trzynastu latach wrócić do IV Ligi. By tej okazji nie zmarnować musi pokonać jeszcze kilkanaście przeszkód które stoją na drodze. Z pierwszą z nich zmierzą się w najbliższą już w najbliższą niedzielę, a będzie to druga drużyna rywala zza między. W innych niedzielnych spotkaniach Tempo Białka, podejmie Zagórzankę Zagórze, zaś Sosnowianka Stanisław Dolny – Górnika Brzeszcze.

.

Nim jednak w niedziele popołudnie odwiedzimy piątoligowe stadiony warto się przyjrzeć sobotnim spotkaniom, bo i tu czekają nas nie małe emocje. Oprócz wspomnianej już konfrontacji pomiędzy Klubem Sportowym z Chełmka, a Babią Górą Sucha Beskidzka, w Balinie miejscowy Orzeł podejmie MZKS Alwernie, Sokół Przytkowice sprawdzi formę zawodników z Paszkówki, zaś Skawa Wadowice zmierzy się z wiceliderem Nawiślaninem Gromiec.

.

.

Pary 16. kolejki V Ligi Małopolski Zachodniej:

21 marzec 2015

Orzeł Balin – MZKS Alwernia 15:00

Sokół Przytkowice – Dąb Paszkówka 15:00

Skawa Wadowice – Nadwiślanin Gromiec 15:00

Soła Łęki – Brzezina Osiek 15:00

UKS KS Chełmek – Babia Góra Sucha Beskidzka 15:00

22 marzec 2015

D&R Unia Oświęcim – Soła II Oświęcim 14:00

Tempo Białka – Zagórzanka Zagórze 14:00

Sosnowianka Stanisław Dolny – Górnik Brzeszcze 15:00

(beniamin)

Views All Time
Views All Time
586
Views Today
Views Today
1