Loading images...

TRZECIA SIŁA


 MAMY TOOOO!

Brawa dla WSZYSTKICH chłopaków za zwycięstwo, za walkę,za serce, za poświęcenie, za trzy punkty i w końcu za trzecie miejsce w lidze. To był najpiękniejszy mecz tego sezonu. Raz, że zawodnicy stanęli powyżej swoich możliwości, dwa, że kibice zrobili piękną oprawę meczu, a trzy – atmosfera na stadionie byla naprawdę przyjacielska – jak na rywalizujące ze sobą , a nie wrogie drużyny przystało.

Mateusz Gross – bohater meczu – ustrzelił hattricka. Dwie pierwsze bramki niemal identyczne. Gospodarze popełnili kardynalny błąd – nie dawali pograć Jarominowi i Bąbie, zapominając o naszym “Bulwiku”, który zaszalał troszkę na lewej stronie: prostopadłe podania na prawie zupełnie odsłonięte skrzydło i  pozostało pytać bramkarza w który róg. GRATULACJE. Oby forma już tylko rosła do jesieni!

Graty również dla Damiana Walusa – to on dokończył dzieła Jaromina, którego strzał wybronił bramkarz. BRAWO !

   Jednak caly zespół zagrał wczoraj z tak silną motywacją, że mało iskry nie poleciały.

Kibice – hmm, domyslałem się, że coś się kroi, ale jak zobaczylem całą grupę…. nooo panowie WIELKI SZACUN. Zawsze mówiłem, że mamy kibiców, tylko trzeba ich trochę rozruszać.

 BRAWA BRAWA I JESZCZE RAZ BRAWA!


 Sezon za nami. Jeszcze do mnie nie dociera, że sobotnio – niedzielne popołudnia będę spędzał bez mojej ukochanej Drużyny. Ciężko będzie przywyknąć. Każdy zadaje sobie teraz pytanie – co będzie w przyszłym sezonie? kto spadnie, kto przybędzie ? Czy będą jakieś wzmocnienia, transfery? Jedna wielka niewiadoma. Mam nadzieję, że te niespełna dwa miesiące drużyna jeszcze lepiej przygotuje się do następnego – być może już ostatniego na starym obiekcie – sezonu.


 Jeszcze raz wielkie podziękowania dla całego zespołu – z trenerem W.
Kowalczykiem na czele. Osobiście uważam, iż postęp w Jego pracy z Brzeziną jest widoczny gołym  okiem, dlatego mam nadzieję na dalszą progresję w kolejnych sezonach. Młodzież nam się pięknie rozwija pod czujnym okiem Seweryna Jaromina i starszych kolegów – dlatego możemy być spokojni o przyszłość tej drużyny.

Views All Time
Views All Time
606
Views Today
Views Today
1