Loading images...

Trampkarze Brzeziny Osiek mistrzem jesieni

trampkarze

Trampkarze Brzeziny Osiek zostali mistrzem jesieni Powiatowej Ligi Trampkarzy. Awans na fotel lidera „żółto  – zieloni” zapewnili sobie w ostatniej kolejce rundy je

Do Powiatowej Ligi Trampkarzy w sezonie 2012/2013 zgłosiło się siedem zespołów. Niestety nim rozgrywki zdążyły wystartować wycofał się z nich pierwszy rywal młodych osieczan, kęcki Hejnał. Stąd „żółto – zieloni” spotkanie inauguracyjne rozegrali tydzień później. Pierwszym rywalem podopiecznych Łukasza Szczepaniaka była ekipa z  Rajska. Co prawda nasz zespół wygrał to spotkanie na boisku 8:2, jednak z powodów formalnych trzy punkty trafiły do Rajska.

W drugim meczu Brzezina zrehabilitowała się za ten niefortunny początek rozgrywek i w Przeciszowie zdobyła komplet punktów pokonując Przeciszovie 4:2. W trzecim meczu młodzi osieczanie już tak wiele szczęścia nie mieli i stracili kolejne punkty. Tym razem na własnym boisku zremisowali z Niwą Nowa Wieś 2:2

Dwie ostatnie konfrontacje, to już znakomity finisz młodych osieczan. Najpierw pokonali w Brzezince Iskrę 2:0, a później w Osieku na stadionie przy ulicy Browarnej rozgromili LKS Gorzów 4:0. Tym samym trampkarze z Osieka zapewnili sobie drugą lokatę w tabeli i czekali już tylko na wynik równolegle rozgrywanego meczu w Nowej Wsi pomiędzy Niwą, a Iskrą Brzezinka”. Tu wieści były jak najbardziej radosne, bowiem w tym meczu nie padła żadna bramka i Niwa gubiąc w spotkaniu dwa punkty straciła fotel lidera na rzecz Brzeziny Osiek.

Pomimo że Brzezina w tej kategorii wiekowej zakończyła już rozgrywki, to nie kończy jeszcze treningów. Trener Łukasz Szczepaniak dla swych zawodników zaplanował jeszcze kilka spotkań kontrolnych.

(b)

Views All Time
Views All Time
777
Views Today
Views Today
1