Loading images...

Terminarz III Ligi Trampkarzy Gr B

Kolejka 1
UKS KS Chełmek  –     PAUZA
02-09-2014     17:30     Niwa Nowa Wieś     –     Brzezina Osiek 1:1
23-08-2014     10:00     LKS Skidziń     –     Górnik Brzeszcze 0:12
Kolejka 2
Górnik Brzeszcze –     PAUZA
29-08-2014     17:00     Brzezina Osiek      –    LKS Skidziń 15:0
30-08-2014     10:00     UKS KS Chełmek      –     Niwa Nowa Wieś 1:0
Kolejka 3
Niwa Nowa Wieś      –     PAUZA
06-09-2014     10:00     LKS Skidziń      –    UKS KS Chełmek 0:3
06-09-2014     10:00     Górnik Brzeszcze    –    Brzezina Osiek 2:1
Kolejka 4
Brzezina Osiek  –     PAUZA
13-09-2014     10:00     UKS KS Chełmek     –     Górnik Brzeszcze 1:1
13-09-2014     10:00     Niwa Nowa Wieś     –     LKS Skidziń 3:0
Kolejka 5
LKS Skidziń      –     PAUZA
20-09-2014     10:00     Górnik Brzeszcze    –    Niwa Nowa Wieś 3:4
20-09-2014     10:00     Brzezina Osiek      –    UKS KS Chełmek 4:1
Kolejka 6
UKS KS Chełmek  –     PAUZA
27-09-2014     10:00     Brzezina Osiek     –     Niwa Nowa Wieś 5:1
28-09-2014     12:30     Górnik Brzeszcze     –    LKS Skidziń 3:0
Kolejka 7
Górnik Brzeszcze-     PAUZA
04-10-2014     10:00     LKS Skidziń     –    Brzezina Osiek 0:3
04-10-2014     10:00     Niwa Nowa Wieś     –    UKS KS Chełmek 2:1
Kolejka 8
Niwa Nowa Wieś     –     PAUZA
11-10-2014     10:00     UKS KS Chełmek     –     LKS Skidziń 3:0
11-10-2014     10:00     Brzezina Osiek     –     Górnik Brzeszcze 3:2
Kolejka 9
Brzezina Osiek   –     PAUZA
19-10-2014     12:30     Górnik Brzeszcze     –     UKS KS Chełmek 4:0
18-10-2014     10:00     LKS Skidziń     –      Niwa Nowa Wieś 0:3
Kolejka 10
LKS Skidziń     –     PAUZA
25-10-2014     10:00     Niwa Nowa Wieś     –    Górnik Brzeszcze 0:3
25-10-2014     10:00     UKS KS Chełmek     –    Brzezina Osiek 0:3
Views All Time
Views All Time
1523
Views Today
Views Today
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *