Loading images...

Terminarz I Ligi Juniorów Starszych A1

Terminarz I Ligi Juniorów Starszych

1. kolejka
2014-08-13 18:00 UKS KS Chełmek – MKS Chrzanów 5:2
2014-08-16 10:00 Skawa Wadowice – Lachy Lachowice 1:1
2014-08-16 12:00 Brzezina Osiek – Niwa Nowa Wieś 3:5
2014-08-16 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – Górnik Brzeszcze 5:0
2014-08-17 11:00 Halniak Targanice – Astra Spytkowice 3:1
2014-08-17 11:00 D&R Unia Oświęcim – Górnik Libiąż 4:2
2014-08-17 11:00 MKS Trzebinia-Siersza – Beskid Andrychów 12:0
2. kolejka
2014-08-23 10:00 Beskid Andrychów – Skawa Wadowice 1:0
2014-08-23 11:00 Lachy Lachowice – Brzezina Osiek 1:4
2014-08-23 11:00 Górnik Libiąż – MKS Trzebinia-Siersza 0:11
2014-08-23 11:00 Górnik Brzeszcze – D&R Unia Oświęcim 0:8
2014-08-23 11:00 Astra Spytkowice – UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:1
2014-08-23 11:00 UKS KS Chełmek – Halniak Targanice 3:2
2014-08-24 10:00 MKS Chrzanów – Niwa Nowa Wieś 0:4
3. kolejka
2014-08-31 10:00 Astra Spytkowice-D&R Unia Oświęcim 5:2
2014-08-30 10:00 Skawa Wadowice – Górnik Libiąż 7:0
2014-08-30 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – UKS KS Chełmek 1:5
2014-08-30 11:00 MKS Trzebinia-Siersza – Górnik Brzeszcze 12:0
2014-08-30 12:30 Brzezina Osiek – Beskid Andrychów 0:5
2014-08-31 11:00 Niwa Nowa Wieś – Lachy Lachowice 10:0
2014-08-31 11:00 Halniak Targanice – MKS Chrzanów 7:1
4. kolejka
2014-09-03 17:00 MKS Chrzanów – Lachy Lachowice 0:2
2014-09-03 17:00 Beskid Andrychów – Niwa Nowa Wieś 0:1
2014-09-03 17:00 Górnik Libiąż – Brzezina Osiek 8:1
2014-09-03 17:00 Górnik Brzeszcze – Skawa Wadowice 1:3
2014-09-03 17:00 Astra Spytkowice – MKS Trzebinia-Siersza 0:4
2014-09-03 17:00 UKS KS Chełmek – D&R Unia Oświęcim 3:4
2014-09-03 17:00 Halniak Targanice – UKS Korona Trzebinia-Wodna 1:2
5. kolejka
2014-09-06 10:00 Skawa Wadowice – Astra Spytkowice 3:3
2014-09-06 12:30 Brzezina Osiek – Górnik Brzeszcze 5:0
2014-09-06 15:00 Lachy Lachowice – Beskid Andrychów 0:7
2014-09-07 11:00 Niwa Nowa Wieś – Górnik Libiąż 8:3
2014-09-07 11:00 D&R Unia Oświęcim – Halniak Targanice 0:4
2014-09-07 13:00 MKS Trzebinia-Siersza – UKS KS Chełmek 7:2
2014-09-09 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – MKS Chrzanów 0:3
6. kolejka
2014-09-12 17:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – D&R Unia Oświęcim 5:0
2014-09-13 10:00 Astra Spytkowice – Brzezina Osiek 7:1
2014-09-13 11:00 MKS Chrzanów – Beskid Andrychów 1:8
2014-09-13 11:00 Górnik Libiąż – Lachy Lachowice 2:2
2014-09-13 11:00 Górnik Brzeszcze – Niwa Nowa Wieś 0:5
2014-09-13 11:00 UKS KS Chełmek – Skawa Wadowice 5:3
2014-09-14 11:00 Halniak Targanice – MKS Trzebinia-Siersza 1:1
7. kolejka
2014-09-20 10:00 Skawa Wadowice – Halniak Targanice 2:2
2014-09-20 10:00 Brzezina Osiek – UKS KS Chełmek 0:4
2014-09-20 10:00 Beskid Andrychów – Górnik Libiąż 3:0
2014-09-20 15:00 Lachy Lachowice – Górnik Brzeszcze 5:2
2014-09-21 11:00 Niwa Nowa Wieś – Astra Spytkowice 5:1
2014-09-21 11:00 MKS Trzebinia-Siersza – UKS Korona Trzebinia-Wodna 3:1
2014-09-23 16:00 D&R Unia Oświęcim – MKS Chrzanów 8:0
8. kolejka
2014-09-27 11:00 MKS Chrzanów – Górnik Libiąż 2:3
2014-09-27 11:00 Górnik Brzeszcze – Beskid Andrychów 0:2
2014-09-27 11:00 Astra Spytkowice – Lachy Lachowice 8::1
2014-09-27 11:00 UKS KS Chełmek – Niwa Nowa Wieś 2:6
2014-09-27 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – Skawa Wadowice 0:1
2014-09-28 10:00 D&R Unia Oświęcim – MKS Trzebinia-Siersza 3:3
2014-09-28 11:00 Brzezina Osiek – Halniak Targanice 2:4
9. kolejka
2014-10-04 10:00 Skawa Wadowice – D&R Unia Oświęcim 3:1
2014-10-04 10:00 Beskid Andrychów – Astra Spytkowice 1:2
2014-10-04 11:00 MKS Trzebinia-Siersza – MKS Chrzanów 21:1
2014-10-04 11:00 Górnik Libiąż – Górnik Brzeszcze 1:0
2014-10-04 15:00 Lachy Lachowice – UKS KS Chełmek 3:1
2014-10-04 12:30 Brzezina Osiek – UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:2
2014-10-05 11:00 Niwa Nowa Wieś – Halniak Targanice 6:2
10. kolejka
2014-10-11 11:00 UKS KS Chełmek – Beskid Andrychów 2:1
2014-10-11 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – Niwa Nowa Wieś 1:7
2014-10-12 10:00 Astra Spytkowice – Górnik Libiąż 6:0
2014-10-12 10:00 MKS Trzebinia-Siersza – Skawa Wadowice 3:0
2014-10-12 11:00 MKS Chrzanów – Górnik Brzeszcze 6:0
2014-10-12 11:00 Halniak Targanice – Lachy Lachowice 2:0
2014-10-12 11:00 D&R Unia Oświęcim – Brzezina Osiek 7:2
11. kolejka
2014-10-18 10:00 Skawa Wadowice – MKS Chrzanów 3:0
2014-10-18 10:00 Beskid Andrychów – Halniak Targanice 3:1
2014-10-18 10:00 Górnik Libiąż – UKS KS Chełmek 2:3
2014-10-18 11:00 Brzezina Osiek – MKS Trzebinia-Siersza 0:6
2014-10-18 11:00 Lachy Lachowice – UKS Korona Trzebinia-Wodna 4:2
2014-10-18 11:00 Górnik Brzeszcze – Astra Spytkowice 4:6
2014-10-19 11:00 Niwa Nowa Wieś – D&R Unia Oświęcim 6:1
12. kolejka
2014-10-25 10:00 MKS Chrzanów – Astra Spytkowice 1:6
2014-10-25 10:00 UKS KS Chełmek – Górnik Brzeszcze 8:1
2014-10-25 10:00 Skawa Wadowice – Brzezina Osiek 1:2
2014-10-25 11:00 UKS Korona Trzebinia-Wodna – Beskid Andrychów 0:7
2014-10-26 10:00 D&R Unia Oświęcim – Lachy Lachowice 4:1
2014-10-26 10:00 MKS Trzebinia-Siersza – Niwa Nowa Wieś 1:0
2014-10-26 11:00 Halniak Targanice – Górnik Libiąż 1:2
13. kolejka
2014-08-19 18:00 Górnik Libiąż – UKS Korona Trzebinia-Wodna 2:1
2014-08-19 18:00 Astra Spytkowice – UKS KS Chełmek 3:1
2014-08-20 17:00 Brzezina Osiek – MKS Chrzanów 5:1
2014-08-20 17:00 Niwa Nowa Wieś – Skawa Wadowice 2:0
2014-08-20 17:00 Lachy Lachowice – MKS Trzebinia-Siersza 5:10
2014-08-20 17:00 Beskid Andrychów – D&R Unia Oświęcim 4:4
2014-08-20 17:00 Górnik Brzeszcze – Halniak Targanice 2:6
 
Views All Time
Views All Time
1729
Views Today
Views Today
1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *