Loading images...

Terminarz i wyniki V Liga

Terminarz i wyniki V Ligi Małopolski Zachodniej

1. kolejka
2014-08-15 17:00 Brzezina Osiek – Soła Łęki 2:0
2014-08-15 17:00 Zagórzanka Zagórze – Tempo Białka 0:1
2014-08-16 17:00 Dąb Paszkówka – Sokół Przytkowice 0:5
2014-08-16 17:00 Nadwiślanin Gromiec – Skawa Wadowice 2:1
2014-08-16 17:00 Górnik Brzeszcze – Sosnowianka Stanisław Dolny 1:4
2014-08-16 17:30 MZKS Alwernia – Orzeł Balin 0:0
2014-08-17 17:00 Soła II Oświęcim – D&R Unia Oświęcim 1:4
2014-08-17 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – UKS KS Chełmek 2:1
2. kolejka
2014-08-23 17:00 Orzeł Balin – UKS KS Chełmek 0:1
2014-08-23 17:00 Soła Łęki – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:4
2014-08-23 17:00 Tempo Białka – Górnik Brzeszcze 10:0
2014-08-23 17:00 Skawa Wadowice – Zagórzanka Zagórze 1:2
2014-08-23 17:00 D&R Unia Oświęcim – Nadwiślanin Gromiec 0:0
2014-08-23 17:30 Sokół Przytkowice – Soła II Oświęcim 4:0
2014-08-23 17:30 MZKS Alwernia – Dąb Paszkówka 2:4
2014-08-24 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Brzezina Osiek 0:0
3. kolejka
2014-08-27 17:30 Dąb Paszkówka – Orzeł Balin 1:2
2014-08-27 17:30 Soła II Oświęcim – MZKS Alwernia 1:0
2014-08-27 17:30 Nadwiślanin Gromiec – Sokół Przytkowice 1:0
2014-08-27 17:30 Zagórzanka Zagórze – D&R Unia Oświęcim 2:5
2014-08-27 17:30 Górnik Brzeszcze – Skawa Wadowice 1:6
2014-08-27 17:30 Brzezina Osiek – Tempo Białka 2:1
2014-08-27 17:30 Babia Góra Sucha Beskidzka – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:5
2014-08-27 17:30 UKS KS Chełmek – Soła Łęki 2:2
4. kolejka
2014-08-30 17:00 Orzeł Balin – Soła Łęki 1:7
2014-08-30 17:00 Tempo Białka – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:1
2014-08-30 17:00 Skawa Wadowice – Brzezina Osiek 2:2
2014-08-30 17:00 D&R Unia Oświęcim – Górnik Brzeszcze 5:1
2014-08-30 17:00 Sokół Przytkowice – Zagórzanka Zagórze 5:2
2014-08-30 17:00 MZKS Alwernia – Nadwiślanin Gromiec 2:0
2014-08-30 17:00 Dąb Paszkówka – Soła II Oświęcim 2:6
2014-08-31 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – UKS KS Chełmek 4:1
5. kolejka
2014-09-06 17:00 Nadwiślanin Gromiec – Dąb Paszkówka 6:1
2014-09-06 17:00 Górnik Brzeszcze – Sokół Przytkowice 0:1
2014-09-06 17:00 Brzezina Osiek – D&R Unia Oświęcim 1:3
2014-09-06 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Skawa Wadowice 4:0
2014-09-06 17:00 UKS KS Chełmek – Tempo Białka 1:1
2014-09-06 17:00 Soła Łęki – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:5
2014-09-07 17:00 Soła II Oświęcim – Orzeł Balin 2:1
2014-09-07 17:00 Zagórzanka Zagórze – MZKS Alwernia 3:0
6. kolejka
2014-09-10 17:00 Orzeł Balin – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:1
2014-09-10 17:00 Tempo Białka – Soła Łęki 4:2
2014-09-10 17:00 Skawa Wadowice – UKS KS Chełmek 0:3
2014-09-10 17:00 D&R Unia Oświęcim – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2
2014-09-10 17:00 Sokół Przytkowice – Brzezina Osiek 3:1
2014-09-10 17:00 MZKS Alwernia – Górnik Brzeszcze 2:0
2014-09-10 17:00 Dąb Paszkówka – Zagórzanka Zagórze 4:1
2014-09-10 17:00 Nadwiślanin Gromiec – Soła II Oświęcim 1:2
7. kolejka
2014-09-13 16:00 Nadwiślanin Gromiec – Orzeł Balin 1:0
2014-09-13 16:00 Górnik Brzeszcze – Dąb Paszkówka 2:8
2014-09-13 16:00 Brzezina Osiek – MZKS Alwernia 5:1
2014-09-13 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Sokół Przytkowice 1:1
2014-09-13 16:00 UKS KS Chełmek – D&R Unia Oświęcim 1:0
2014-09-13 16:00 Soła Łęki – Skawa Wadowice 3:5
2014-09-14 16:00 Zagórzanka Zagórze – Soła II Oświęcim 1:0
2014-09-14 16:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Tempo Białka 1:1
8. kolejka
2014-09-20 16:00 Orzeł Balin – Tempo Białka 2:0
2014-09-20 16:00 Skawa Wadowice – Sosnowianka Stanisław Dolny 1:2
2014-09-20 16:00 D&R Unia Oświęcim – Soła Łęki 2:2
2014-09-20 16:00 Sokół Przytkowice – UKS KS Chełmek 0:1
2014-09-20 16:00 Dąb Paszkówka – Brzezina Osiek 1:3
2014-09-20 16:00 Nadwiślanin Gromiec – Zagórzanka Zagórze 3:1
2014-09-21 16:00 MZKS Alwernia – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:1
2014-09-21 16:00 Soła II Oświęcim – Górnik Brzeszcze 1:0
9. kolejka
2014-09-27 16:00 Górnik Brzeszcze – Nadwiślanin Gromiec 0:1
2014-09-27 16:00 Brzezina Osiek – Soła II Oświęcim 5:2
2014-09-27 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Dąb Paszkówka 1:2
2014-09-27 16:00 UKS KS Chełmek – MZKS Alwernia 1:1
2014-09-27 16:00 Soła Łęki – Sokół Przytkowice 1:0
2014-09-27 16:00 Tempo Białka – Skawa Wadowice 3:3
2014-09-28 16:00 Zagórzanka Zagórze – Orzeł Balin 0:1
2014-09-28 16:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – D&R Unia Oświęcim 1:5
10. kolejka
2014-10-04 15:30 Orzeł Balin – Skawa Wadowice 3:1
2014-10-04 15:30 D&R Unia Oświęcim – Tempo Białka 3:1
2014-10-04 15:30 Sokół Przytkowice – Sosnowianka Stanisław Dolny 1:1
2014-10-04 15:30 MZKS Alwernia – Soła Łęki 1:2
2014-10-04 15:30 Nadwiślanin Gromiec – Brzezina Osiek 0:0
2014-10-05 15:30 Dąb Paszkówka – UKS KS Chełmek 0:2
2014-10-05 15:30 Soła II Oświęcim – Babia Góra Sucha Beskidzka 2:1
2014-10-05 15:30 Zagórzanka Zagórze – Górnik Brzeszcze 2:2
11. kolejka
2014-10-11 15:00 Górnik Brzeszcze – Orzeł Balin 1:4
2014-10-11 15:00 Brzezina Osiek – Zagórzanka Zagórze 3:0
2014-10-11 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Nadwiślanin Gromiec 1:2
2014-10-11 15:00 UKS KS Chełmek – Soła II Oświęcim 2:2
2014-10-11 15:00 Soła Łęki – Dąb Paszkówka 2:0
2014-10-11 15:00 Tempo Białka – Sokół Przytkowice 4:1
2014-10-11 15:00 Skawa Wadowice – D&R Unia Oświęcim 0:4
2014-10-12 15:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – MZKS Alwernia 4:0
12. kolejka
2014-10-18 15:00 Orzeł Balin – D&R Unia Oświęcim 0:4
2014-10-18 15:00 Sokół Przytkowice – Skawa Wadowice 5:0
2014-10-18 15:00 MZKS Alwernia – Tempo Białka 1:0
2014-10-18 15:00 Nadwiślanin Gromiec – UKS KS Chełmek 2:1
2014-10-18 15:00 Górnik Brzeszcze – Brzezina Osiek 0:3
2014-10-19 15:00 Dąb Paszkówka – Sosnowianka Stanisław Dolny 1:4
2014-10-19 15:00 Soła II Oświęcim – Soła Łęki 1:0
2014-10-19 15:00 Zagórzanka Zagórze – Babia Góra Sucha Beskidzka 7:1
13. kolejka
2014-10-25 14:00 Brzezina Osiek – Orzeł Balin 5:0
2014-10-25 14:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Górnik Brzeszcze 6:3
2014-10-25 14:00 UKS KS Chełmek – Zagórzanka Zagórze 2:1
2014-10-25 14:00 Soła Łęki – Nadwiślanin Gromiec 2:1
2014-10-25 14:00 Tempo Białka – Dąb Paszkówka 7:1
2014-10-25 14:00 Skawa Wadowice – MZKS Alwernia 2:2
2014-10-25 14:00 D&R Unia Oświęcim – Sokół Przytkowice 0:2
2014-10-26 14:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Soła II Oświęcim 4:1
14. kolejka
2014-11-02 14:00 Orzeł Balin – Sokół Przytkowice 0:2
2014-11-02 14:00 MZKS Alwernia – D&R Unia Oświęcim 0:3
2014-11-02 14:00 Dąb Paszkówka – Skawa Wadowice 4:5
2014-11-02 14:00 Soła II Oświęcim – Tempo Białka 3:1
2014-11-02 14:00 Nadwiślanin Gromiec – Sosnowianka Stanisław Dolny 2:0
2014-11-02 14:00 Zagórzanka Zagórze – Soła Łęki 0:4
2014-11-02 14:00 Górnik Brzeszcze – UKS KS Chełmek 0:2
2014-11-02 14:00 Brzezina Osiek – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:0
15. kolejka
2014-11-08 13:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Orzeł Balin 3:0
2014-11-08 13:00 UKS KS Chełmek – Brzezina Osiek 1:0
2014-11-08 13:00 Soła Łęki – Górnik Brzeszcze 1:1
2014-11-08 13:00 Tempo Białka – Nadwiślanin Gromiec 3:1
2014-11-08 13:00 Skawa Wadowice – Soła II Oświęcim 1:2
2014-11-08 13:00 D&R Unia Oświęcim – Dąb Paszkówka 1:1
2014-11-09 13:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Zagórzanka Zagórze 0:1
2014-11-09 13:00 Sokół Przytkowice – MZKS Alwernia 4:1

16. kolejka
Data zawodów 21-22 marca 2015 (sobota-niedziela)
2015-03-21 15:00 Orzeł Balin – MZKS Alwernia
2015-03-21 15:00 Sokół Przytkowice – Dąb Paszkówka
2015-03-21 15:00 Skawa Wadowice – Nadwiślanin Gromiec
2015-03-21 15:00 Soła Łęki – Brzezina Osiek
2015-03-21 15:00 UKS KS Chełmek – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-03-22 14:00 D&R Unia Oświęcim – Soła II Oświęcim
2015-03-22 14:00 Tempo Białka – Zagórzanka Zagórze
2015-03-22 15:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Górnik Brzeszcze

17. kolejka
Data zawodów 28-29 marca 2015 (sobota-niedziela)
2015-03-28 15:00 UKS KS Chełmek – Orzeł Balin
2015-03-28 15:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Soła Łęki
2015-03-28 15:00 Brzezina Osiek – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-03-28 15:00 Górnik Brzeszcze – Tempo Białka
2015-03-28 15:00 Nadwiślanin Gromiec – D&R Unia Oświęcim
2015-03-29 16:00 Zagórzanka Zagórze – Skawa Wadowice
2015-03-29 15:00 Soła II Oświęcim – Sokół Przytkowice
2015-03-29 15:00 Dąb Paszkówka – MZKS Alwernia

18. kolejka
Data zawodów 4 kwietnia 2015 (sobota)
2015-04-04 14:00 Orzeł Balin – Dąb Paszkówka
2015-04-04 14:00 MZKS Alwernia – Soła II Oświęcim
2015-04-04 14:00 Sokół Przytkowice – Nadwiślanin Gromiec
2015-04-04 14:00 D&R Unia Oświęcim – Zagórzanka Zagórze
2015-04-04 14:00 Skawa Wadowice – Górnik Brzeszcze
2015-04-04 14:00 Tempo Białka – Brzezina Osiek
2015-04-04 14:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-04-04 14:00 Soła Łęki – UKS KS Chełmek

19. kolejka
Data zawodów 11-12 kwietnia 2015 (sobota-niedziela)
2015-04-11 16:00 Soła Łęki – Orzeł Balin
2015-04-11 16:00 UKS KS Chełmek – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-04-11 16:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Tempo Białka
2015-04-11 16:00 Brzezina Osiek – Skawa Wadowice
2015-04-11 16:00 Górnik Brzeszcze – D&R Unia Oświęcim
2015-04-11 16:00 Nadwiślanin Gromiec – MZKS Alwernia
2015-04-12 15:00 Soła II Oświęcim – Dąb Paszkówka
2015-04-12 16:00 Zagórzanka Zagórze – Sokół Przytkowice

20. kolejka
Data zawodów 18-19 kwietnia 2015 (sobota-niedziela)
2015-04-18 16:00 D&R Unia Oświęcim – Brzezina Osiek
2015-04-18 17:00 Orzeł Balin – Soła II Oświęcim
2015-04-18 17:00 MZKS Alwernia – Zagórzanka Zagórze
2015-04-18 17:00 Sokół Przytkowice – Górnik Brzeszcze
2015-04-18 17:00 Skawa Wadowice – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-04-19 17:00 Dąb Paszkówka – Nadwiślanin Gromiec
2015-04-19 17:00 Tempo Białka – UKS KS Chełmek
2015-04-19 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Soła Łęki

21. kolejka
Data zawodów 25-26 kwietnia 2015 (sobota-niedziela)
2015-04-25 16:00 Soła Łęki – Tempo Białka
2015-04-25 17:00 UKS KS Chełmek – Skawa Wadowice
2015-04-25 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – D&R Unia Oświęcim
2015-04-25 17:00 Brzezina Osiek – Sokół Przytkowice
2015-04-25 17:00 Górnik Brzeszcze – MZKS Alwernia
2015-04-26 16:00 Soła II Oświęcim – Nadwiślanin Gromiec
2015-04-26 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Orzeł Balin
2015-04-26 17:00 Zagórzanka Zagórze – Dąb Paszkówka

22. kolejka
Data zawodów 2-3 maja 2015 (sobota-niedziela)
2015-05-02 16:00 D&R Unia Oświęcim – UKS KS Chełmek
2015-05-02 17:00 Orzeł Balin – Nadwiślanin Gromiec
2015-05-02 17:00 MZKS Alwernia – Brzezina Osiek
2015-05-02 17:00 Sokół Przytkowice – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-05-02 17:00 Skawa Wadowice – Soła Łęki
2015-05-03 16:00 Soła II Oświęcim – Zagórzanka Zagórze
2015-05-03 17:00 Dąb Paszkówka – Górnik Brzeszcze
2015-05-03 17:00 Tempo Białka – Sosnowianka Stanisław Dolny

23. kolejka
Data zawodów 9-10 maja 2015 (sobota-niedziela)
2015-05-09 17:00 Soła Łęki – D&R Unia Oświęcim
2015-05-09 17:00 UKS KS Chełmek – Sokół Przytkowice
2015-05-09 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – MZKS Alwernia
2015-05-09 17:00 Brzezina Osiek – Dąb Paszkówka
2015-05-09 17:00 Górnik Brzeszcze – Soła II Oświęcim
2015-05-10 17:00 Tempo Białka – Orzeł Balin
2015-05-10 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Skawa Wadowice
2015-05-10 17:00 Zagórzanka Zagórze – Nadwiślanin Gromiec

24. kolejka
Data zawodów 16-17 maja 2015 (sobota-niedziela)
2015-05-16 16:00 D&R Unia Oświęcim – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-05-16 17:00 Orzeł Balin – Zagórzanka Zagórze
2015-05-16 17:00 Nadwiślanin Gromiec – Górnik Brzeszcze
2015-05-16 17:00 MZKS Alwernia – UKS KS Chełmek
2015-05-16 17:00 Sokół Przytkowice – Soła Łęki
2015-05-16 17:00 Skawa Wadowice – Tempo Białka
2015-05-17 16:00 Soła II Oświęcim – Brzezina Osiek
2015-05-17 17:00 Dąb Paszkówka – Babia Góra Sucha Beskidzka

25. kolejka
Data zawodów 23-24 maja 2015 (sobota-niedziela)
2015-05-23 17:00 Skawa Wadowice – Orzeł Balin
2015-05-23 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Sokół Przytkowice
2015-05-23 17:00 Soła Łęki – MZKS Alwernia
2015-05-23 17:00 UKS KS Chełmek – Dąb Paszkówka
2015-05-23 17:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Soła II Oświęcim
2015-05-23 17:00 Brzezina Osiek – Nadwiślanin Gromiec
2015-05-23 17:00 Górnik Brzeszcze – Zagórzanka Zagórze
2015-05-24 17:00 Tempo Białka – D&R Unia Oświęcim

26. kolejka
Data zawodów 30-31 maja 2015 (sobota-niedziela)
2015-05-30 17:00 D&R Unia Oświęcim – Skawa Wadowice
2015-05-30 17:00 Sokół Przytkowice – Tempo Białka
2015-05-30 18:00 Orzeł Balin – Górnik Brzeszcze
2015-05-30 18:00 Nadwiślanin Gromiec – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-05-30 18:00 MZKS Alwernia – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-05-31 16:00 Soła II Oświęcim – UKS KS Chełmek
2015-05-31 17:00 Dąb Paszkówka – Soła Łęki
2015-05-31 18:00 Zagórzanka Zagórze – Brzezina Osiek

27. kolejka
Data zawodów 3-4 czerwca 2015 (środa-czwartek)
2015-06-03 18:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Dąb Paszkówka
2015-06-03 18:00 Brzezina Osiek – Górnik Brzeszcze
2015-06-04 16:00 D&R Unia Oświęcim – Orzeł Balin
2015-06-04 16:00 Skawa Wadowice – Sokół Przytkowice
2015-06-04 16:00 Tempo Białka – MZKS Alwernia
2015-06-04 16:00 Soła Łęki – Soła II Oświęcim
2015-06-04 18:00 UKS KS Chełmek – Nadwiślanin Gromiec
2015-06-03 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Zagórzanka Zagórze

28. kolejka
Data zawodów 6-7 czerwca 2015 (sobota-niedziela)
2015-06-06 17:00 Orzeł Balin – Brzezina Osiek
2015-06-06 17:00 Soła II Oświęcim – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-06-06 17:00 Sokół Przytkowice – D&R Unia Oświęcim
2015-06-06 18:00 Górnik Brzeszcze – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-06-06 18:00 Nadwiślanin Gromiec – Soła Łęki
2015-06-06 18:00 MZKS Alwernia – Skawa Wadowice
2015-06-07 17:00 Zagórzanka Zagórze – UKS KS Chełmek
2015-06-07 17:00 Dąb Paszkówka – Tempo Białka

29. kolejka
Data zawodów 13-14 czerwca 2015 (sobota-niedziela)
2015-06-13 17:00 D&R Unia Oświęcim – MZKS Alwernia
2015-06-13 17:00 Soła Łęki – Zagórzanka Zagórze
2015-06-13 17:00 Sokół Przytkowice – Orzeł Balin
2015-06-13 18:00 Skawa Wadowice – Dąb Paszkówka
2015-06-13 18:00 UKS KS Chełmek – Górnik Brzeszcze
2015-06-13 18:00 Babia Góra Sucha Beskidzka – Brzezina Osiek
2015-06-14 17:00 Tempo Białka – Soła II Oświęcim
2015-06-14 17:00 Sosnowianka Stanisław Dolny – Nadwiślanin Gromiec

30. kolejka
Data zawodów 20 czerwca 2015 (sobota)
2015-06-20 17:00 Orzeł Balin – Babia Góra Sucha Beskidzka
2015-06-20 17:00 Brzezina Osiek – UKS KS Chełmek
2015-06-20 17:00 Górnik Brzeszcze – Soła Łęki
2015-06-20 17:00 Zagórzanka Zagórze – Sosnowianka Stanisław Dolny
2015-06-20 17:00 Nadwiślanin Gromiec – Tempo Białka
2015-06-20 17:00 Soła II Oświęcim – Skawa Wadowice
2015-06-20 17:00 Dąb Paszkówka – D&R Unia Oświęcim
2015-06-20 17:00 MZKS Alwernia – Sokół Przytkowice

Views All Time
Views All Time
1934
Views Today
Views Today
1