Loading images...

Remis w Zembrzycach

2018-10-27 14-46-44szewa

Brzezina Osiek odnotował trzeci remis w rundzie wiosennej. Tym razem “żółto – zieloni”, musieli zadowolić się podziałem punktów, na trudnym terenie w Zembrzycach.

Mecz od początku był bardzo wyrównany. W pierwszej odsłonie, żaden z zespołów nie był wstanie wypracować sobie przewagi bramkowej. Na domiar złego w 35 minucie straciliśmy Anteckiego, który nie był wstanie kontynuować gry.

W drugiej połowie bliżej zwycięstwa byli gospodarze. Wszystko za sprawa Kwaśniewskiego, który w 55 minucie wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Osieczanie nie mieli jednak zamiaru tego dnia oddawać pola ekipie z Zembrzyc. W 77 minucie piłkę wyłuskał Patryk Tomala i dograł ją do wychodzącego po skrzydle Jaromina. Ten, zaś sprytnie dograł ją do w chodzącego w pole karne Szewczyka, który ładnym technicznym strzałem po ziemi, pokonał golkipera Garbarza.

Do końca meczu zarówno Brzezina, jak i Garbarz nie zdołali przychylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie zespół z Osieka wywiózł cenny punkt ze stadionu Garbarza.

 

Garbarz Zembrzyce – Brzezina Osiek 1:1 (0:0)
Kwaśniewski 55 – Szewczyk 78

Żółte kartki: Dominik Czerny (Brzezina)

Garbarz: Bruzda – Żurek, Abubakar, A.Elżbieciak (80 Cieślak), Stachnik – Burliga, Sobański, D.Elżbieciak, Boczkaja (46 Monsuru) – Mackiewicz, Kwaśniewski
Brzezina: Kulczyk – Bernaś, Narwojsz, Nalepa, R.Gros – Czerny, Szewczyk, Borowczyk, Jaromin, Filip (55 Tomala) – Antecki (35 Wójcik)

Views All Time
Views All Time
311
Views Today
Views Today
1