Loading images...

Remis w Kalwarii i kontuzja Dubiela

W 9. serii spotkań o mistrzostwo V Ligi Małopolski Zachodniej, Brzezina Osiek zremisowała w Kalwarii z miejscową Kalwarianką 1:1. Wyrównują bramkę dla „żółto – zielonych” w tym spotkaniu zdobył Bogdan Swarzyński.

To był ciężki mecz dla naszego zespołu. Spotkanie w Kalwarii rozpoczęł się od bardzo zdecydowanych ataków gospodarzy, co wybijało z rytmu „żółto zielonych”. Dopiero z czasem osiecznom udało się przejąć inicjatywę w tym meczu, jednak to nieuchroniło podpiecznych Piotra Balonka od straty bramki. W 51 minucie ekipa Kalwarianki egzekwuje rzut wolny, piłka rykoszetem odbija się od jednego z obrońców Brzeziny, poczym dopada do niej Adam Frączek i umieszcza bramce Brzeziny.

To jednak nie jedyna strata jaką nasz zespół poniósł w tym spotkania. W 73 minucie groźną kontuzję odniósł Tomasz Dubiel co stawia pod znakiem zapytania jego występy w kolejnych meczach. Nim to się jednak stało kilka minut wcześniej. Osiecznie rozegrali składną akcje, po której to Borowczyk wypuścił w „uliczkę” Dubiela, a ten instynktownie zagrał do Swarzyńskiego, który z dwóch metrów umieścił futblówkę w bramce gospodarzy i ustala wynik spotkania na 1:1.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Brzezina Osiek 1:1 (0:0)