Loading images...

Przełamać klątwę Nadwiślanina

Już dziś zapraszamy na mecz 6.kolejki o mistrzostwo V Ligi Małopolski Zachodniej. Rywalami na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku będą miejscowa Brzezina oraz Nadwiślanin Gromiec.

W meczu tym trudno wskazać faworyta. Zapowiadają się natomiast bardzo duże emocje ponieważ jedni i drudzy mają sobie coś do udowodnienia. Goście, bo będą chcieli pokazać, że ubiegłoroczne wicemistrzostwo Klasy Okręgowej to nie był przypadek, a póki co obecne niskie notowania w tabeli to tylko wypadek przy pracy. Osieczanie, zaś w ubiegłym sezonie nie zdołali pokonać ekipy z Gromca. Tą stratę zapewne będą chcieli sobie powetować w tym starciu i utrzymać w lidze status ekipy niepokonanej.

Kto zatem postawi w tym meczu na swoim? Więcej atutów po swojej stronie będzie miała Brzezina, Nadwiślanin jednak już wiele razy pokazał że na stadionie w Osieku grać potrafi. Ostrożnie ale z wiarą do końcowego wyniku podchodzi również szkoleniowiec Brzeziny – Nastroje w drużynie są bardzo dobre. Skupiamy się tylko i wyłącznie na następnym spotkaniu. Wiemy, że Gromiec to wymagający rywal. Na pewno podejdziemy do niego z szacunkiem i wolą zwycięstwa tłumaczy Piotr Balonek.

Views All Time
Views All Time
541
Views Today
Views Today
1