Loading images...

Pozwolę sobie przypomnieć…+

Moim zamiarem nie jest tworzenie konkurencji dla istniejącej już strony Brzeziny. Blog mój będzie poświęcony w całości TYLKO I WYŁĄCZNIE  postępom, przygotowaniom,rozgrywkom i aktualnej dyspozycji mojej ukochanej żółto-zielonej Ekipy z ul. Browarnej w Osieku.
  Udzielam zgody na wykorzystanie WSZYSTKICH materiałów, komentarzy,zdjęć i artykułów zamieszczonych na tym blogu dla potrzeb nieoficjalnej strony zespołu: http://brzezinaosiek.futbolowo.pl/index.php  – a także jej pokrewnych stron, które służą rozwojowi futbolu w naszej Gminie – bez wcześniejszej konsultacji ze mną.

 Moim celem było wspieranie drużyny  poprzez “robienie” dobrej prasy,  próbę renimacij grupy kibiców tak fantastycznie dopingujących nasz zespół, scalanie kibiców i propagowanie naszego klubu w lokalnych mediach. 
  Jestem przede wszystkim kibicem i jak wielu- targają mną różnego rodzaju emocje i nie waham się wypowiadać, gdy uważam, że należy krytykować słabą formę i niewłaściwą postawę zespołu. W mojej ocenie – to normalne zachowanie kibica, któremu leży na sercu dobro jego ukochanego klubu. Jednocześnie nie chcę być postrzegany jako uzurpator jedynie słusznej opinii na temat gry, formy oraz postawy chłopaków. 
   Dlatego wszelkie opinie  zamieszczone tu przeze mnie  są moją i tylko moją wersją obserwacji oraz interpretacji i tylko ja ponoszę za nie odpowiedzialność.
JEDNAK MILE WIDZIANE BĘDĄ WSZELKIE KONSTRUKTYWNE WYPOWIEDZI NA TEMATY ZWIĄZANE Z WYSTĘPAMI NASZEJ PIĘKNEJ ŻÓLTO-ZIELONEJ.
Co oczywiste – nie będzie tutaj tolerancji dla chamstwa, rasizmu, nawoływania do działań przestępczych oraz zachowań związanych z propagowaniem tzw. “kiboli”. Uważam się za normalnego kibica i życzę sobie, aby ta strona również taka pozostała.

Mam również nadzieję, że moje materiały będą pomocne w tworzeniu najlepszej strony klubowej w naszym Podokręgu.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW BRZEZINY !
Views All Time
Views All Time
488
Views Today
Views Today
1