Loading images...

Porażka juniorów na inaugurację

13

W pierwszym swoim wiosennym meczu juniorzy starsi Brzeziny Osiek, ulegli w Nowej Wsi miejscowej Niwie 2:4. Bramki dla „żółto – zielonych” w tym spotkaniu zdobyli Kamil Jekiełek i Krzysztof Kolasa.

Nasza młodzież nie miała wiele do powiedzenia z walczącą o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych Niwą. Już po pierwszej połowie zespół prowadzony przez Edmunda Mieszczak przegrywał ze swoimi rówieśnikami z Nowej Wsi 3:0. Najpierw 10 minucie Żmudę pokonał Michał Sordyl, sześć minut później na 2:0 podwyższył Piotr Klimczyński. W 30 minucie nasz zespół sam się pogrążył po niefortunnej interwencji w własnej bramce futbolówkę umieścił Seweryn Sporysz.

Dopiero w drugiej odsłonie osieczanie zaczęli odrabiać straty. Najpierw w 60 minucie golkipera z Nowej Wsi pokonał Krzysztof Kolasa, a na minutę przed zakończeniem meczu nadzieję na wyrównanie dał Kamil Jekiełek. Niestety w 2 minucie doliczonego czasu gry złudzeń „żółto – zielonych” pozbawił Łukasz Łęcki i ustalił wynik na 4:2 dla Niwy.