Loading images...

Po raz czwarty w historii zagramy ze Sosnowianką

brzezina-sosnowianka

W sobotę (28.03 br.) Brzezina rozegra pierwsze w tym roku spotkanie przed własną publicznością. Rywalem “żółto – zielonych” będzie trzecia drużyna V Ligi Małopolski Zachodniej, Sosnowianka Stanisław Dolny.

.

Wiosnę na stadionie w Osieku zainaugurujemy starciem ze Sosnowianką Stanisław Dolny. Jest to czwarta konfrontacja tych zespołów w historii. Póki co bilans jest na naszą niekorzyść bowiem w trzech do tej pory rozegranych meczach dwukrotnie przegrywaliśmy i raz zremisowaliśmy.

.
W tabeli już takich rozbieżności nie ma. Nasi dzisiejsi rywale na chwilę obecną zdobyli 30 punktów, strzelając przy tym 40 bramek, a tracąc ich 20. „Żółto – zieloni” natomiast zdobyli o jeden punkt mniej ale również uzyskali dodatni bilans bramkowy 35:17.

.
Niestety o formie i możliwościach obydwóch zespołów niewiele nam powiedzą mecze 16 kolejki. Sosnowianka w niej pokonała nieliczącego się w już rozgrywkach Górnika Brzeszcze 4:0, zaś osieczanie pechowo zremisowali w derbach z Sołą Łęki 3:3. Dopiero sobotnia konfrontacja będzie prawdziwym sprawdzianem dla tych zespołów.

.

Brzezina Osiek – Sosnowianka Stanisław Dolny
data: 28.03.2015 r.                             godzina:15:00
miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

.

(beniamin)

Views All Time
Views All Time
591
Views Today
Views Today
1