Loading images...

Od A-klasy po IV-tą ligę. Ruszają sparingi.

017

Przygotowania Żółto-Zielonych do nowego sezonu ruszają już 15-go lipca. Tymczasem nowy trener osieckiej drużyny- Łukasz Szczepaniak-  zaplanował  pięć spotkań kontrolnych swoim podopiecznym.

Już tylko nieco ponad miesiąc zostało do rozpoczęcia nowego sezonu 2019/2020 w wadowickiej Okręgówce. W wielu klubach trwają gorączkowe poszukiwania oraz “transfery” na rynku piłkarzy i trenerów. Brzeziny również nie ominęły zmiany kadrowe. Jak wiemy – najważniejsza z nich – to ta na fotelu trenerskim: Piotra Balonka zastąpił były zawodnik oraz wieloletni kapitan naszej Ekipy – Łukasz Szczepaniak. To oczywiście nie koniec zmian w naszym zespole, jednak ostateczne wyniki podamy w odpowiednim czasie.

Na 15-go lipca Trener Szczepaniak zaplanował start sesji przygotowawczej do nowego sezonu, natomiast pierwszy sparing zostanie rozegrany już dwudziestego lipca na naszym stadionie. Rywalem Brzeziny będzie Wisła Łączany reprezentująca wadowicką A-klasę.

Kolejne spotkanie kontrolne Żółto-Zielona rozegra 24 lipca (również najprawdopodobniej u siebie) przeciwko śląskiemu czwarto-ligowcowi GKS Radziechowy Wieprz.

Trzy dni później naszą formę sprawdzi LKS Wilamowiczanka Wilamowice, która w nowym sezonie zagra w bielskiej A-klasie. Mecz w Osieku.

31 lipca – to termin kolejnego sparingu, w którym to zagramy z wiceliderem tyskiej A-klasy LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Prawdopodobnie również na naszym stadionie

Wreszcie na zakończenie przygotowań do sezonu zagramy z beniaminkiem naszej klasy okręgowej – MKS Libiąż. Sparing zaplanowano na stadionie rywala.

Ze względu na okres wakacyjny, oraz plany urlopowe wielu zawodników – terminy oraz miejsca rozegrania wszystkich meczów mogą ulec zmianie. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Godziny rozgrywanych sparingów będą ustalane także “na bieżąco”, dlatego prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość, oraz śledzenie naszej strony głównej, oraz naszych profili w mediach społecznościowych.

 

(s.ż)

 

 

 

 

Views All Time
Views All Time
928
Views Today
Views Today
4