Loading images...

Młodzicy na podium ale bez awansu

Na trzecim miejscu na szczeblu małopolski zachodniej zakończyli rywalizację młodzicy Brzeziny Osiek, w turnieju „Wakacje z piłką nożną”. Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły ekipy Kalwarianki i Fabloku Chrzanów.

Do turnieju rozegranego w Osieku  przystąpiło sześć zespołów. Żółto zieloni w swojej grupie musieli zmierzyć się z Zagórzanką Zagórze, oraz Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Pierwszy z rywali naszym młodym piłkarzom, nie sprawił zbyt wielu kłopotów i osieczanie wygrali 9:0. W drugim spotkaniu co prawda ulegli Kalwariance 4:6, jednak w perspektywie awansu do półfinału nie miała ona już większego znaczenia.

W meczu o finał Brzezina stoczyła batalię z Fablokiem Chrzanów, któremu uległa dopiero w rzutach karnych 3:4. W rezultacie na zakończenie turnieju naszej młodzieży przyszło już tylko walczyć w finale pocieszenia, w którym wygrali z Niwą Nowa Wieś 4:0.

W finale Fablok pokonał Kalwariankę, jednak obie te drużyny już wcześnie zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego. Brzezina podobnie jak w ubiegłym roku musiała zadowolić się trzecią pozycją w małopolsce zachodniej.

Views All Time
Views All Time
204
Views Today
Views Today
4