Loading images...

Młodzicy gromią Skawę

W 4. kolejce rozgrywek o mistrzostwo I Ligi Okręgowej Młodzików Małopolski Zachodniej, Brzezina Osiek na własnym stadionie pokonała Skawę Wadowice 9:0. Było to pierwsze zwycięstwo naszych młodych zawodników w tych rozgrywkach.

Spotkanie w Osieku nie miało większej historii. Festiwal strzelecki w starciu ze Skawą Wadowice rozpoczął Tomasz Dusik, który bramkarza rywali oszukała najpierw w 6, a później w 18 minucie. W pierwszej części meczu do wadowickiej bramki zdołali trafić: Kacper Zajas oraz Bartosz Kuźma.

W drugiej połowie podopieczni Edmunda Mieszczaka tempa nie zwolnili, a nawet je zwiększyli czego efektem było pięć kolejnych trafień. Sygnał do ataku tym razem w 33 minucie dał Ernest Mosur. Pięć minut później było już 6:0 po bramce Patryka Wandora. W 44 minucie ponownie o swojej osobie przypomniał Tomasz Dusik, który zaliczył w tym meczu hattrick. Dwa ostatnie gole były już dziełem Bartłomiej Kuwika oraz Bartosza Kuźmy. Tym samym osieczanie wygrali całe spotkanie 9:0.

Brzezina Osiek Skawa Wadowice 9:0 (4:0)
Dusik 6, 18, 44, Kuźma 22, 58, Zajas 28, Mosur 33, Wandor 38, Kuwik 53,

Brzezina: Nowak – K.Zajas, Momot, Zieba – J.Zajas, T.Dusik, Kuwik – Mosur, Kuźma (ponadto grali: Wandor, Drabczyk, Garwacki)
Skawa: O.Trzupek – Pietrzykowski, Słupski, Pałosz – W. Trzupek, Bałys, Brańska – Smaza, Piwowarczyk (ponadto grali: Placek, Pieczara)