Loading images...

Młodzicy Brzeziny najlepsi w powiecie!

Młodzicy Brzeziny Osiek podobnie jak w ubiegłym roku wygrali powiatowy turniej z cyklu „Wakacje z piłką nożną” i awansowali do finału subregionalnego, który zostanie rozegrany już w najbliższy wtorek w Osieku.

Droga do turnieju finałowego w Nowej Wsi wiodła przez eliminacje gminne. Nasz zespół z przejściem tej fazy rozgrywek nie miał większych problemów pokonując kolejno LKS Głębowice 9:1 i Zaborzankę Zaborze 5:1.

W rozrywce finałowej na podopiecznych Edmunda Mieszczaka czekały dwa zespoły Niwy Nowa Wieś oraz LKS Przecieszyn. W pierwszym spotkaniu  „żółto – zieloni” zmierzyli się właśnie z drużyną z gminy Brzeszcze, gdzie mimo prowadzenia 3:0, musieli uznać wyższość rywala i przegrali całe spotkania 3:4. W kolejnych dwóch meczach nasza młodzież odnosi pewne zwycięstwa. Najpierw z Niwą II 4:0, a później Niwą I 4:2.

Ostatecznie Brzezina uplasowała się na pierwszej pozycji, wyprzedzając NiwęI Nowa Wieś i LKS Przecieszyn, który po porażce z pierwszą drużyną z Nowej Wsi musiał zadowolić trzecią lokatą. Czwarte miejsce przypadło Niwie II Nowa Wieś.

Powiat oświęcimski we wtorkowym finale subregionalnym w Osieku reprezentować będą Brzezina Osiek oraz Niwa Nowa Wieś

Views All Time
Views All Time
242
Views Today
Views Today
3