Loading images...

Mateusz Gros: Muszę być pewny i przygotowany na 100% żeby móc znowu wybiec na boisko

Zapraszamy na krótką rozmowę z Mateuszem Grosem. Naszego kontuzjowanego zawodnika zapytaliśmy m.in. o zdrowie, a także jego ocenę gry kolegów w tym sezonie.

Kibice pamiętają Twój ostatni mecz z Gromcem, gdzie doznałeś kontuzji. Wykluczyła Cię ona z gry do końca minionego sezonu i dłuższą część obecnego. Czy mógłbyś powiedzieć jak wygląda teraz twoja sytuacja zdrowotna?

-Aktualnie jestem w trakcie rehabilitacji po operacji kolana. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Kiedy lekarze pozwolą Ci wrócić na boisko?

-Standardowa rehabilitacja przy tego typu kontuzjach trwa zazwyczaj sześć miesięcy dlatego to jeszcze odległa przyszłość. Oczywiście chciałbym jak najszybciej wrócić na boisko lecz nie ma sensu się spieszyć. Nawet gdy oglądam mecz na trybunach, aż mnie nosi żeby pomóc kolegom ale wiem że muszę być pewny i przygotowany na 100% żeby móc znowu wybiec na boisko.

Jak oceniasz grę swoich kolegów w obecnym sezonie?

– Bardzo pozytywnie pomimo tego że znowu mamy trudne spotkania na początku rozgrywek. Chłopacy poradzili sobie świetnie, grając w niezłym stylu . Jest parę roszad w kadrze ale myślę że drużyna z biegiem czasu będzie zgrana i będzie jeszcze lepiej.

Dobrze rozpoczęliśmy sezon czy Twoim zdaniem jesteśmy wstanie w tym sezonie powalczyć o coś więcej niż tylko podium?

– Jak przed każdym startem sezonu każdy zawodnik wierzy w to, że będzie na szczycie. Liga wyrównała się w tym roku nie ma już jednego faworyta do zwycięstwa. Myślę że stać chłopaków na to by wygrali tą ligę lecz to wszystko zależy od nich.

Dziękuję za rozmowę i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

– Dziękuję

Views All Time
Views All Time
789
Views Today
Views Today
1