Loading images...

Kamil Szewczyk w Brzezinie

Kamil Szewczyk od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy Brzeziny Osiek. 31 – letni pomocnik w poprzednim sezonie reprezentował barwy III – ligowej Soły Oświęcim.

Nasz nowy zawodnik ma za sobą bogatą karierę zawodniczą. Przygodę z piłka nożną w niemieckim Cronneberg SC, by później kontynuować ją w młodzieżowych drużynach Astry Spytkowice. Swoje rzemiosło piłkarskie szlifował również w czwartoligowej Unii Racibórz i w polonijnym JOM Zagłębie Chicago. W sezonie 2007/2008 reprezentował barwy Odry Wodzisław Śląski w zespole Młode Ekstraklasy, gdzie był podstawowym zawodnikiem. W kolejnych latach był wiodącym pomocnikiem IV i III – ligowych klubów m.in. Skawy Wadowice, LKS – u Czaniec czy Halniaka Maków Podhalański.

Z pozyskania nowego zawodnika zadowolenia nie kryje szkoleniowiec Brzeziny – Liczymy na doświadczenie Kamila. Na pewno wniesie on dużo nowej jakości do zespołu, zarówno na boisku jak i w szatni – mówi Piotr Balonek.

W ubiegłym sezonie Kamil Szewczyk występował w III ligowej Sole Oświęcim. Jest to uniwersalny zawodnik, który na boisku może pełnić zarówno obowiązki ofensywne jak i defensywne, choć jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik.

fot. SolaOswiecim.futbolowo.pl

Views All Time
Views All Time
1120
Views Today
Views Today
1