Loading images...

Juniorzy z pucharem

Juniorzy Starsi Brzeziny Osiek zdobyli Puchar Rady Rejonowej LZS w Oświęcimiu. W finale „żółto – zieloni” pokonali LKS Palczowice 4:0.

W turnieju rozegranym w Rajsku udział wzięło 8 zespołów. W pierwszej fazie rozgrywek drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 4 zespoły. Naszym juniorom przyszło rywalizować m.in. z LKS -em Rajsko, Strumieniem Polanka Wielka oraz LKS -em Gorzów. W pierwszej konfrontacji pokonali gospodarzy turnieju 3:1. Większych problemów nie mieli również zainkasowaniem trzech punktów w starciu z Polanką Wielką z którą wygrali 2:0. W ostatnim meczu grupowym Brzezina pokonała LKS Gorzów 1:0 i z pierwszego miejsca awansowała do półfinału.

W meczu o finał młodym osieczanom przyszło rywalizować z ekipą LKS -u Bobrek. Po zaciętym i ciekawym widowisku”żółto – zieloni” pokonali zespół z Bobrka 3:2 i awansowali do finału gdzie czekała na drużyna LKS Palczowice. W meczu o główne trofeum turnieju osiecka młodzież, niesiona zwycięstwami w poprzednich spotkaniach w finałowym meczu nie dała szans rywalowi i wygrała całe spotkanie 4:0. Tym samym Puchar pojechał do Osieka.

Królem strzelców turnieju został zawodnik Brzeziny Osiek Łukasz Płonka, który zdobył sześć bramek.

(beniamin)

Views All Time
Views All Time
519
Views Today
Views Today
1