Loading images...

Jeszcze jedno pudło


Trochę niespodziewanie, ale całkiem zasłużenie – jak na rasowego snajpera przystało- do walki o koronę króla strzelców włączył się Seweryn Jaromin. Po zaaplikowaniu Żarkom pięciu bramek ( a naprawdę mogło być co najmniej dwie więcej ), z dorobkiem 21 trafień, plasuje się na drugim miejscu o dwa oczka za super snajperem ze Stryszawy – Świerkoszem, a wyprzedzając trzema golami  zawodnika Cedronu Brody – Łopatę. Jeszcze wszystko przed Erynem – wszak wiemy, jaki mecz nas czeka w sobotę i jestem przekonany, że zrobi wszystko aby pokonac swego konkurenta. Trzymam kciuki !

Do bram elity dobija się również nasze objawienie wiosny – Mateusz Gross. “Bulwa” ustrzelił w tym sezonie 11 trafień i zajmuje jedenastą pozycję w rankingu. Pewnie jeszcze w tym roku nie powalczy o prymat w klasyfikacji strzelców, ale w przyszłym…kto wie, kto wie. Również będę kibicował.

   Już za trzy dni czeka nas ważny mecz. Wiadomo, ze jego wynik raczej nie zmieni już klasyfikacji w naszej grupie. Jednak są ludzie dla których to spotkanie jest ważniejsze niż wszystkie mecze z całego sezonu razem wzięte. Zawodnicy bez wątpienia też tak traktują pojedynki z Malcem, dlatego wyjątkowo na ten mecz nikogo specjalnie motywować nie trzeba…..poza kibicami. Mam nadzieję, że tym razem pokażemy w Malcu jak się wspiera swoich ulubieńców i pozostawimy jak najlepsze wrażenie na przyszły rok. Dlatego proszę wypowiadać się kiedy jak i gdzie zbieramy się razem i głośnym dopingiem pomagamy chłopakom. O szalach nawet nie wspominam, bo to oczywiste, że trzeba mieć.

WSZYSCY NA DERBY

A potem świętować zwycięstwo…
Views All Time
Views All Time
610
Views Today
Views Today
1