Loading images...

Hattrick Jaromina

W 6. serii spotkań V Ligi Małopolski Zachodniej Brzezina Osiek rozgromiła Przeciszovie Przeciszów 5:0. Jest to trzecie ligowe z rzędu „żółto – zielonych”.

Spotkanie pomiędzy Brzezina, a Przeciszovią wielkiej historii nie miało. Goście tylko w pierwszej połowie skutecznie bronili przed chaotycznymi atakami gospodarzami. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej części meczu. Najpierw 56 minucie po składnej akcji w sytuacji „sam na sam” znalazł się Szymon Żurek, który bez większych problemów pokonał golkipera Przeciszovii. 10 minut później było 2:0, bowiem Marcina Kościelnika pokonał Seweryn Jaromin.

W 70 minucie napastnicy Brzeziny w zamieszaniu pod bramką ekipy z Przeciszowa bardzo się męczyli by umieścić piłkę w bramce rywali, ostatecznie tą sytuację wyjaśnił Mateusz Gros, który mocnym strzałem po rękach bramkarza podwyższył stan spotkania na 3:0. Zespół z Podlesia nie zdążył jeszcze ochłonąć po trafieniu Grosa, a Jaromin zaaplikował im już czwarte trafienie co całkowicie odebrało przeciszowianom ochotę do gry. Wynik spotkania w ostatniej minucie na 5:0 ustalił ponownie Jaromin, który zaliczył pierwszy w tym sezonie hattrick.

.

Brzezina Osiek – Przeciszovia Przeciszów 5:0 (0:0)
Żurek 56, Jaromin 65, 71, 90, M.Gros 70

Sędzia: Robert Grzywa (Wadowice)
Widzów: 500
Brzezina: Flejtuch – Bernaś, D.Płonka, M.Szczepaniak (79 G.Płonka), Ł.Szczepaniak – Juras, Zarzycki (46 M.Gros), Ł. Płonka (46 Mikołajczyk), Jaromin – Antecki, Żurek (88 R.Gros)
Przeciszovia: Kościelnik – Tobiczyk, Hutny, Chmura, Momot (63 Kępiński) – Matla, M.Płonka, Michałek (71 Kwadrans), Pawela – Bartuś, Maca

(b)

Views All Time
Views All Time
540
Views Today
Views Today
1