Loading images...

Hattrick Jaromina

W 6. serii spotkań V Ligi Małopolski Zachodniej Brzezina Osiek rozgromiła Przeciszovie Przeciszów 5:0. Jest to trzecie ligowe z rzędu „żółto – zielonych”.

Spotkanie pomiędzy Brzezina, a Przeciszovią wielkiej historii nie miało. Goście tylko w pierwszej połowie skutecznie bronili przed chaotycznymi atakami gospodarzami. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej części meczu. Najpierw 56 minucie po składnej akcji w sytuacji „sam na sam” znalazł się Szymon Żurek, który bez większych problemów pokonał golkipera Przeciszovii. 10 minut później było 2:0, bowiem Marcina Kościelnika pokonał Seweryn Jaromin.

W 70 minucie napastnicy Brzeziny w zamieszaniu pod bramką ekipy z Przeciszowa bardzo się męczyli by umieścić piłkę w bramce rywali, ostatecznie tą sytuację wyjaśnił Mateusz Gros, który mocnym strzałem po rękach bramkarza podwyższył stan spotkania na 3:0. Zespół z Podlesia nie zdążył jeszcze ochłonąć po trafieniu Grosa, a Jaromin zaaplikował im już czwarte trafienie co całkowicie odebrało przeciszowianom ochotę do gry. Wynik spotkania w ostatniej minucie na 5:0 ustalił ponownie Jaromin, który zaliczył pierwszy w tym sezonie hattrick.