Loading images...

Faworyci na wyjeździe

2011.03.-06

W 12. kolejce rozgrywek o mistrzostwo V ligi wadowickiej, faworyci do zwycięstwa w tych rozgrywkach swoje spotkania będą rozgrywać głównie na wyjeździe. Wyjątkiem jest tu oświęcimska Unia, która na własnym stadionie do meczu z Brzeziną Osiek przystąpi w roli gościa.

Największe emocje w 12 serii spotkań będą przeżywać kibice  w  Wadowicach, tam  czwarta drużyna ligi miejscowa Skawa, podejmie piątą ekipę tych rozgrywek Jałowca Stryszawa. Zwycięzca tej konfrontacji pewnie będzie liczył na potknięcie Klubu Sportowego z Chełmka w Łękach, to bowiem pozwoli mu awansować na trzecią lokatę.

Babia Góra Sucha Beskidzka po sześciu meczach bez porażki chce podtrzymać tą dobrą passę również w Żarkach. Podopieczni Jacka Kudzi po cichu również liczą, że oświęcimska Unia w starciu z Brzeziną Osiek straci punkty co pozwoliłoby im zmniejszyć stratę do lidera.

Wyjazdowe spotkanie czeka Kalwariankę Kalwarie Zebrzydowską, która w Brzezince sprawdzi formę Iskry. Faworytem wydaja się tu być goście jednak zespół prowadzony przez Grzegorza Pławnego lubi sprawiać niespodzianki.

Przeżywające lekki kryzys Tempo Białka podejmie na własnym stadionie coraz lepiej spisujący się MZKS Alwernia. Białczanie od miesiąca nie mogą wygrać żadnego meczu, ostatnie 3 punkty zanotowali w konfrontacji z LKS Skidziń 8 września (br), kiedy to rozgromili rywala 6:1. Zespół z Alwerni zaś był bliski zainkasowania kolejnych trzech punktów w starciu ze Skawą Wadowice, niestety goście w końcówce tego spotkania najpierw wyrównali, a później zdołali je jeszcze wygrać. Czy zatem Mentel, Kozieł i spółka zdołają powstrzymać niezawodnego Miłosza Burze, przekonamy się o tym w najbliższą niedzielę na stadionie w Białce.

Ważne dla dolnego sektora tabeli mecze zostaną rozegrane w Skidziniu, który podejmuje Jubilata Izdebnik oraz w Brodach, gdzie miejscowy Cedron zmierzy się z Zagórzanką Zagórze.

(b)

Views All Time
Views All Time
499
Views Today
Views Today
1