Loading images...

Fantastyczna końcówka Szewczyka

boab41

W 23. kolejce rozgrywek o mistrzostwo V Ligi Małopolski Zachodniej, Brzezina Osiek zremisowała w Zatorze z miejscową Zatorzanką 2:2. Remis “żółto – zielonym” zapewnił w doliczonym czasie gry zapewnił Kamil Szewczyk.

Derby “Doliny Karpia” nie były porywającym widowiskiem. Mimo, że z gry optyczną przewagę osiągnął nasz zespół to prowadzenie meczu uzyskali gospodarze. Najpierw w 68 minucie, po indywidualnej akcji w pole karne Brzeziny wpadł Mateusz Żmuda i mocnym strzałem na „długi słupek” pokonał golkipera z Osieka.

Kwadrans później było już 2:0. Kulczyk po do środkowaniu piłki w pole karne przez pomocnika Zatorzanki, złapał ją w ręce. Niestety po zderzeniu z napastnikiem zespołu gospodarzy wypuści ją wprost pod nogi nabiegającego Jarosława Miki, ten bez chwili zawahania umieścił ją w naszej bramce.

Gdy zawodnicy Zatorzanki dopisali sobie już 3 punkty, wówczas do głosu doszli goście, a właściwie Kamil Szewczyk. Najpierw w pierwszej minucie został z faulowany w polu karnym Zatorzanki, po czym „jedenastkę” zamienił na bramkę kontaktową. Trzy minuty później w swoim stylu wykorzystał rzut wolny i tym samym ustalił wynik spotkania na 2:2.

Zatorzanka Zator – Brzezina Osiek 2:2 (1:0)
Żmuda 68, Mika 83 – Szewczyk 90+1, 90+4

Żółte kartki: Baluś, Lichański, Makuch
Sędzia: Szymon Krawczyk (Oświęcim)
Zatorzanka Zator:
Lichański – Formas, Skrobacz, Kwiatkowski (65 Leszczyński), Baluś – Stefaniak (90 P. Wolanin), Stanek, K. Wolanin, Makuch – Celej (56 Żmuda), Mika
Brzezina: Kulczyk – Bernaś, Nalepa, Narwojsz, R.Gros – Czerny, Wójcik (46 Filip), Szewczyk, Borowczyk (80 Tomala), Jaromin – Antecki

Views All Time
Views All Time
1480
Views Today
Views Today
1