Loading images...

Druga zimowa porażka

W drugim meczu sparingowym Brzezina Osiek uległa w Myślenicach, czwartoligowemu Dalinowi 5:0. Jest to już druga porażka naszego zespołu w przerwie zimowej.

Nie najlepiej dla naszego zespołu ułożył się drugi mecz kontrolny. Już w pierwszej połowie wyżej notowany rywal prowadził 3:0. Pierwsze trafienie zanotowali w piętnastej minucie, gdy po niefortunnej interwencji naszych defensorów piłka wtoczyła się do osieckiej. Kolejne dwa trafienia padły ze stałych fragmentów gry. Najpierw po pewnie wykorzystanej „jedenastce”, a chwile później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zawodnik z Myślenic strzałem z głowy podwyższył na 3:0.

W drugiej połowie piłkarze Dalinu ponownie wykorzystali wszystkie nasze błędy, my zaś nie potrafimy wykorzystać swoich sytuacji. W 58 minucie gospodarze oddają silny strzał z dystansu Kulczyk odbija piłkę, a rywale umieszczają ją w pustej bramce. Piąte trafienie było niemal kopią czwartego tyle, z rzutu wolnego i tym samym Dalin ustalił wynik spotkania na 5:0.