Loading images...

Derby na inaugurację!

sola-leki

W sobotę (21.03 br.) rusza runda wiosenna. Na inaugurację w rozgrywkach o mistrzostwo V Ligi Małopolski Zachodniej zespół Brzeziny Osiek w Łękach zmierzy się z miejscową Sołą.

.

Nasz sobotni rywal po pierwszej części rozgrywek plasuje się na 10. pozycji w tabeli. W 15 meczach zgromadził 21 punktów (6 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek) zachowując przy tym dodatni bilans bramkowy 31:29. Brzezina spisała się o wiele lepiej bowiem zdobyła aż 28 punktów (8 zwycięstw, 4 remisy, 3 porażki) strzelając przy tym 32 bramki, a tracą tylko 14, co dało ostatecznie żółto – zielonym 5 lokatę.

.

Od historycznego awansu łęczan do klasy okręgowej mierzyliśmy się z nimi pięciokrotnie. W tych konfrontacjach odnieśliśmy dwa zwycięstwa, dwukrotnie remisowaliśmy i ponieśliśmy jedną porażkę. Bilans bramkowy również jest dla nas korzystny, gdyż strzeliliśmy siedem bramek, a straciliśmy tylko cztery.

.

Zatem zapraszamy już w najbliższą sobotę (21.03) wszystkich kibiców Brzeziny do Łęk. Gdzie o godzinie 15:00 w pierwszym w tym roku meczu o ligowe punkty, żółto – zieloni zmierzą się z miejscową z Sołą.

.

.

ŁKS Soła Łęki – LKS Brzezina Osiek

data: 21.03.2015                         godz: 15:00

miejsce: Łęki, ul. Sportowa 22

(beniamin)

Views All Time
Views All Time
680
Views Today
Views Today
1