Loading images...

Co nowego w naszym klubie?

Wygląda na to, że nasza drużyna seniorów chwile strzeleckiej niemocy ma już za sobą, bowiem w dwóch ostatnich meczach sparingowych zdobyła, aż 21 goli! Ofiarami naszej drużyny okazały się A-klasowe zespoły: LKS Zgoda Malec oraz LKS Rudołtowice-Ćwiklice.

Pierwsze ze spotkań odbyło się w piątek (21.02.2014r.) o godzinie 19:00 na boisku sztucznym w Chełmku. Rywale już po pierwszych dwudziestu minutach byli wręcz znokautowani ponieważ nowy nabytek drużyny z Osieka – Tomasz Dubiel popisał się klasycznym hat-trickiem. W dalszej części meczu do bramki rywali trafiali jeszcze: jednokrotnie wspomniany Dubiel, trzykrotnie Jaromin, dwukrotnie M. Gros oraz Żurek. Warto odnotować, że szczególnie pierwsza połowa napawała optymizmem, gdyż gra naszej drużyny była naprawdę płynna i ograniczała się do dwóch kontaktów i grania z tzw. “klepki”.

KS Rudołtowice-Ćwiklice to z kolei rywal, z którym żółto-zieloni mierzyli się w niedzielę (23.02.2014r.) o godzinie 11:00 na boisku sztucznym w Pszczynie. Kadra naszego zespołu liczyła zaledwie 11 zawodników! Było to spowodowane w większości wypadków pracą naszych zawodników na system drugich zmian czy także uczęszczaniem do szkół policealnych oraz uczelni wyższych. Pomimo licznych osłabień nasza drużyna nadspodziewanie łatwo odprawiła rywala z kwitkiem. Podobnie jak w przypadku piątkowego meczu ze Zgodą po kwadransie mecz był właściwie przesądzony. 3 bramki Jaromina w krótkim odstępie czasu ustawiły mecz. Kolejnymi trafieniami popisali się: Ł. Szczepaniak, Walus, dwukrotnie K. Kuźma, dwukrotnie Juras, M.Gros oraz jeszcze jedno trafienie dołożył Jaromin. Nie obyło się, także bez przykrych incydentów- nasza drużyna kończyła mecz w “1o”. Kontuzji nabawił się Szymon Juras, który niefortunnie ułożył stopę podczas jednej z akcji. Na ten moment trudno powiedzieć co dolega Szymonowi, mamy jednak nadzieję, że to niegroźnie skręcenie kostki.

Mecze sparingowe to nie jedyne nowinki w naszym klubie. Jak już wyżej było pisane- nasz klub wzmocnił Tomasz Dubiel. Jest to naprawdę znakomita informacja, ponieważ jest to zawodnik o sporych umiejętnościach, który wcześniej występował na IV ligowych (Kraków-Wadowice) boiskach a raz w sezonie 2010/2011 udało mu się nawet sięgnąć po tytuł króla strzelców trafiając do siatki rywali aż 26 razy! Tomkowi życzymy wszystkiego dobrego w naszym klubie!

Kolejną ważną informacją jest powrót do treningów po kontuzji Mariusza Anteckiego! Popularny “Wajcha’ zaliczył już kilka treningów i wierzymy, że z czasem ujrzymy go na boisku i strzelającego bramki.

W obecnym tygodniu nasza drużyna ma zaplanowany nieco luźniejszy okres, bowiem trening odbędzie się we wtorek, środę oraz piątek a tydzień zostanie zakończony meczem sparingowym z Niwą Nową Wsią o godzinie 9:00 na boisku sztucznym w Chełmku. Zapraszamy zatem do śledzenia informacji na naszej  stronie, gdyż wkrótce będziemy pisać więcej, częściej i obszerniej!

Views All Time
Views All Time
510
Views Today
Views Today
1