Loading images...

Brzezinka na dobry początek

 Oby okazał się dobry…
    Przekonamy się o tym już w najbliższą niedzielę 14.08 o godz.17.00.
Nie chciałem na początek żadnego z beniaminków i los mnie wysłuchał. Mamy za to zespół, który jest nam bardzo dobrze znany, ale jednocześnie zespół z którym toczymy boje ze zmiennym szczęściem. Niespełna trzy miesiące temu pokonaliśmy ich u siebie 3:2, jednak wszyscy pamiętamy, że nie był to łatwy mecz. Natomiast jesień była dla nich (2:1 w Brzezince) . Podobnie zresztą wyglądaly poprzednie lata – raz na wozie, a raz – pod nim. Brzezinka to mocny, wybiegany i dobrze ułożony zespół pod względem taktycznym.  Za nami zaś przemawiać będzie atut własnego boiska no i – mam nadzieję – kibiców.
Oczywiście to dopiero początek rozgrywek i nic jeszcze tak naprawdę nie wiadomo, podobnie jak nie wiadomo w jakiej obecnie są formie, jak zaprezentują się nasi chłopcy – wszak ostatnie mecze kontrolne nie napawają optymizmem. Dlatego z tym większą ciekawością obejrzymy inaugurację sezonu w wykonaniu podopiecznych W.Kowalczyka.

Dlatego odkurzamy szale z szaf, zakładamy i wbijamy na Browarną o godz. 17.00 w niedzielę, wspierając Naszą Ukochaną  Żółto-Zieloną głośnym dopingiem !!
Views All Time
Views All Time
518
Views Today
Views Today
1