Loading images...

Brzezina lepsza od Hejnału

W czwartym swoim meczu kontrolnym, żółto – zieloni bez większych problemów pokonali lidera oświęcimskiej A Klasy Hejnał Kęty 4:2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Bogdan Swarzyński, Mateusz Szczepaniak, Piotr Balonek oraz Kamil Szewczyk.

W zespole osieckim od samego początku było jeszcze widać trudy ciężkiej pracy, jaką wykonali podczas obozu przygotowawczego w Szaflarach. To jednak nie przeszkodziło naszej ekipie, by już po pierwszej połowie prowadzić 2:0, po trafieniach Bogdana Swarzyńskiego 27 minucie oraz Mateusza Szczepaniaka w 39 minucie.

Na początku drugiej połowy obraz gry się nie zmienił, to osieczanie mieli inicjatywę, co w 52 minucie trzecia bramką dla Brzeziny udokumentował Piotr Balonek. Kęczanie przebudzili się dopiero w 60 minucie zdobywając swoją pierwszą bramkę. To było jednak już zbyt późno zwłaszcza, że 6 minut później na 4:1 wynik meczu podwyższył Kamil Szewczyk.

Ostatni akcent w tej konfrontacji należał do podopiecznych Łukasza Szczepaniaka, którzy jedenastkę zamienili na drugiego gola i ulegli w tym meczu „żółto – zielonym” 4:2.

.

Brzezina Osiek – Hejnał Kęty 4:2 (2:0)
Swarzyński 27, Szczepaniak 39, Balonek 52, Szewczyk 66

Brzezina: Markiel (46 Kulczyk) – Bernaś, Szczepaniak, Majcherek, R.Gros – Kułas, Czerny (46 Wójcik), Szewczyk, Babiuch (46 Balonek) – Swarzyński, Dubiel

Views All Time
Views All Time
421
Views Today
Views Today
2