Loading images...

BRAWOOOOO !!!


…. Eryn – Z GŁÓWKI (!), Bulwik i Bulwik. Ale zrobiłbym krzywdę pozostałym chłopakom, bo w tych warunkach i w takim składzie  i  wygrać TAM, to był nie lada wyczyn. MAMY TO i nic nam dziś więcej do szczęścia nie trzeba !!
DZIĘKUJĘ  PANOWIE- wierzę, że nie ostatni raz. Mamy pudło na wiosnę – nie ma bata !!
Brawo również dla arbitrów, że zachowali trochę rozsądku, robiąc przerwy po dwie minuty w każdej połowie – trzeba było to poczuć na własnych plecach – aby zrozumieć! Choć o sędziowaniu – nie wspomnę.
  Brody to dobry zespół –  ich specyfika – to boisko. Krótkie i wąskie – jednym słowem ciasne. Taktyka dla nich , to zdobyć szybko bramkę i okopujemy się. Ale jak ta sztuka się nie uda, a nie daj Boże obróci się przeciw nim….to jest marnie. I tak się dziś podziało. Zdawać się mogło, że nas rozbiją w pierwszym kwadransie.
-Łukasz Kulczyk … hmmm to już staje się nudne, ale mamy golkipera na najwyższym poziomie!
-Marcin Sporysz….ten chłopak to już nie junior – dla mnie to profesor na swojej pozycji!
– Łukasz Szczepaniak: dobrze, że cały sezon nie gra na takim poziomie, bo pewnie byśmy Go już dawno stracili.
– Seweryn Jaromin: wrócił po przerwie i we środę zaliczył asystę a dziś już zrobił to czego od Niego zawsze oczekujemy tyle, że nie w swoim stylu bo z główki. A może to jego nowe wyzwanie? BRAWO SEWA!


– Mateusz Gross: rośnie nam chłopak w siłę. W mojej opinii Mateusz  jest naszym odkryciem wiosny – bez dwóch zdań!
 Jak już kiedyś wspomniałem – świetnie się wpisują w grę nasi “juniorzy”. Bardzo dobry występ musi zapisać na swoje konto  Mateusz Szczepaniak.
  Ja sobie zdaję sprawę z tego, że na naszą korzyść zagrało małe boisko i fakt, iż gospodarze zagrali z początku trochę pod nas: cała naprzód, a z tyłu trzech, czterech obrońców w linii na trzydziestym metrze- przecież to woda na młyn dla Eryna!
Ich błąd – ich sprawa.

 
Mamy trzy punkty, a wydawało się, że tak zdziesiątkowanym składem jedziemy po najniższy wymiar kary!

 ZNOWU DZIĘKUJĘ PANOWIE – ŻYCZĘ WAM, BY TYCH PODZIĘKOWAŃ BYŁO JAK NAJWIĘCEJ W CAŁYM SEZONIE !

Views All Time
Views All Time
564
Views Today
Views Today
1